خانه / معرفی سایت / درباره سمیح

درباره سمیح

پایگاه آموزشی سمیح ، با هدف مهارت افزایی و توانمندسازی مداحان و همچنین آموزش مهارت های مداحی ویژه ستایشجویان عزیز راه اندازی شده است.

عرصه مقدس هنر مداحی همواره نیازمند نگاهی نو و مؤثر به روش های آموزشی بوده و این مهم حاصل نمی شود مگر با پژوهش و تحقیق در این حوزه. توجه به روش های آموزشی متناسب با شرایط و درک ذهنی مخاطب ما را برآن داشت تا با رویکردی خلاقانه و ارائه ایده های آموزشی راه مهارت افزایی و یادگیری مؤثر مداحی اهل بیت (ع) را به سهم خود کمی هموارتر کنیم.

در تمامی بخش های آموزشی در حوزه مهارت های مداحی از تدریس مداح و مدرس مداحی اهل بیت (ع) صادق ابراهیمی پور استفاده خواهد شد. از ویژگی های مهم روش تدریس ایشان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- آموزش روان ، ساده  و کاملا قابل درک برای گروه های سنی مختلف

۲- ارائه نمونه مثال ها در هر درس برای یادگیری بهتر

۳- آموزش تخصصی با ارائه ریزترین نکته در هر مهارت

۴- توجه به جزئیات و نکات مهم در هر مهارت برای پخته شدن اجرا

۵- آموزش مجزا با ارائه تمرینات عملی برای یادگیری سریعتر یک مهارت

۶-آموزش سطح بندی شده برای استفاده راحت تر و سریعتر هنرجویان

و …..

در پایگاه آموزشی سمیح بخشی با عنوان ارزیابی اجرا وجود دارد که ستایشجویان و مداحان عزیز میتوانند اجرای خود را جهت بررسی و نکته یابی برای ما ارسال کنند. ارزیابی و بررسی اجرا میتواند مسیر آموزشی مداح یا هنرجو را مشخص کند تا با صرف کمترین زمان ، بدون پرداختن به مباحث غیرضروری فقط موضوعات مورد نیاز خود را دنبال کرده و آموزش ببیند. برای آشنایی بیشتر به صفحه ارزیابی اجرای مداحی مراجعه کنید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید که بخش های سایت در روزهای آتی بروزرسانی شده و مباحث آموزشی اعم از کلیپ های صوتی و تصویری به تدریج بارگذاری خواهد شد.

امیدواریم در ظل توجهات حضرت حق و عنایات اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام این حرکت استمرار داشته و فضایی مفید برای استفاده حداکثری از مباحث مورد نیاز جامعه مداحان فراهم نماید.

درباره ی صادق ابراهیمی پور

مدرس و محقق علوم و فنون اجرا تدریس تخصصی تکنیک های صداسازی ، مهارت ها ،شیوه ها و جلوه های خواندن، روش های سبکسازی و ملودی سازی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *