خانه / دسته‌بندی نشده / درباره سمیح

درباره سمیح

درباره سمیح
به این مطلب امتیاز دهید

بسم الله الرحمن الرحیم

پایگاه آموزشی سمیح ، با هدف مهارت افزایی و توانمندسازی مداحان و همچنین آموزش مهارت های مداحی ویژه ستایشجویان عزیز راه اندازی شده است.

عرصه مقدس هنر مداحی همواره نیازمند نگاهی نو و مؤثر به روش های آموزشی بوده و این مهم حاصل نمی شود مگر با پژوهش و تحقیق در این حوزه. توجه به روش های آموزشی متناسب با شرایط و درک ذهنی مخاطب ما را برآن داشت تا با رویکردی خلاقانه و ارائه ایده های آموزشی راه مهارت افزایی و یادگیری مؤثر مداحی اهل بیت (ع) را به سهم خود کمی هموارتر کنیم.

در تمامی بخش های آموزشی در حوزه مهارت های مداحی از تدریس مداح و مدرس مداحی اهل بیت (ع) صادق ابراهیمی پور استفاده خواهد شد. از ویژگی های مهم روش تدریس ایشان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- آموزش روان ، ساده  و کاملا قابل درک برای گروه های سنی مختلف

۲- ارائه نمونه مثال ها در هر درس برای یادگیری بهتر

۳- آموزش تخصصی با ارائه ریزترین نکته در هر مهارت

۴- توجه به جزئیات و نکات مهم در هر مهارت برای پخته شدن اجرا

۵- آموزش مجزا با ارائه تمرینات عملی برای یادگیری سریعتر یک مهارت

۶-آموزش سطح بندی شده برای استفاده راحت تر و سریعتر هنرجویان

و …..

در پایگاه آموزشی سمیح بخشی با عنوان ارزیابی اجرا وجود دارد که ستایشجویان و مداحان عزیز میتوانند اجرای خود را جهت بررسی و نکته یابی برای ما ارسال کنند. ارزیابی و بررسی اجرا میتواند مسیر آموزشی مداح یا هنرجو را مشخص کند تا با صرف کمترین زمان ، بدون پرداختن به مباحث غیرضروری فقط موضوعات مورد نیاز خود را دنبال کرده و آموزش ببیند. برای آشنایی بیشتر به صفحه ارزیابی اجرای مداحی مراجعه کنید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید که بخش های سایت در روزهای آتی بروزرسانی شده و مباحث آموزشی اعم از کلیپ های صوتی و تصویری به تدریج بارگذاری خواهد شد.

امیدواریم در ظل توجهات حضرت حق و عنایات اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام این حرکت استمرار داشته و فضایی مفید برای استفاده حداکثری از مباحث مورد نیاز جامعه مداحان فراهم نماید.

درباره ی صادق ابراهیمی پور

مداح،مدرس و محقق علوم و فنون مداحی اهل بیت علیهم السلام با 10 سال سابقه تدریس در شهرهای مختلف کشور... تدریس تخصصی تکنیک های صداسازی ، تدریس مهارت ها ،شیوه ها و جلوه های مداحی، روش های سبکسازی و ملودی سازی در مداحی ، ابداع روش های زودبازده تدریس و... از عمده فعالیت های ایشان در زمینه آموزش مهارت های مداحی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *